Máte dotaz týkající se Vašeho zdraví, léků či kosmetiky? Zeptejte se nás zde.
SOUTĚŽ | leky-poradna.cz

Staňte se našimi přáteli na Facebooku nebo Google+

Dejte nám "Like" (Líbí se mi) na sociální síti Facebook, nebo se staňte našimi fanoušky na Google+ a vyhrajte hodnotné ceny!

Pokud se stanete v období mezi 3. 12. a 31. 12. 2015 našimi přáteli na sociálních sítích Facebook nebo Google+, zařadíte se do losování o hodnotné ceny! Svou šanci vyhrát pak můžete výrazně zvýšit doporučením svým přátelům, okomentováním našich příspěvků a přidáním vlastního komentáře či zasláním vlastního příspěvku na náš

facebook_logo
facebookový profil Léky-poradna.cz nebo

Google plus
profil Léky-poradna.cz na Google+

Tím, že nám dáte "Like" (Líbí se mi), získáte jeden bod. Další bod můžete dostat za sdílení našeho příspěvku, přidání komentáře, doporučení svým přátelům (stačí, pokud nám do zprávy napíšete koho jste doporučili a my ho nalezneme mezi přáteli Léky-poradna.cz) a hned dva body za zveřejnění relevantního příspěvku na našem profilu. Dvojnásobek bodů pak získáte za tyto aktivity na síti Google+! Čím více bodů získáte, tím větší budete mít šanci při losování.

Spotřebitelská soutěž bude ukončena 31. 12. 2015 ve 23:59 a vylosované výherce zvěřejníme na našem facebookovém a Google+ profilu do 3. 1. 2016.

Losování proběhne 1. 1. 2016 a to v případě, že se zůčastní alespoň 200 soutěžících, při menším počtu bude soutěž stornována. Těšíme se zejména na Vaše příspěvky a komentáře. A přejeme hodně štěstí!

Losované ceny 2

Losované ceny

  • 1. cena: 3000 Kč v hotovosti
  • 2. cena: 1500 Kč v hotovosti
  • 3. cena: Vichy Liftactiv sérum

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz