Eliquis a chia semínka

Odpověď na Váš dotaz | leky-poradna.cz

Užívám lék Eliquis na ředění krve a Ebixu 20 mg. Chtěla bych zkusit chia semínka, ale nevím, zda je to možné. U Warfarinu se to nedoporučuje, ale bylo mi řečeno, že u Eliquisu neplatí žádná omezení.

7.7.2016, 19:29

Pacienti léčící se jakýmkoliv typem léků, které řědí krev, by chia semínka neměli užívat bez předchozí konzultace s lékařem.